iFLEET » Aktuality
Česká pošta patří mezi největší společnosti, které u nás jezdí na stlačený zemní plyn (CNG). Od roku 2012, kdy začala Česká pošta auta na CNG provozovat, se její vozový park rozrostl na 1042 vozidel, která... celý článek »
Trh s elektromobily se začíná navzdory všem překážkám a problémům zvolna probouzet. V očekávání dostupného modelu Tesla 3 se velké automobilky pouštějí do vlastních projektů, které by mohly malému americkému... celý článek »
Představení nového SUV chystají do Ženevy dvě značky koncernu Volkswagen: SEAT a Škoda. Jako první se pochlubil španělský výrobce, který svou novinku pojmenoval Ateca. Škoda ovšem nepředstaví jeho klon, ale větší... celý článek »
Přijeďte dne 21. dubna 2016 na Masarykův okruh v Brně a zažijte tradiční akci odborného magazínu FLEET firemní automobily. První zastávka letošní Tour de Fleet 2016 se odehraje právě zde! celý článek »
Značka Ford se na našem trhu již několik let výrazně angažuje v obměně vozového parku českého zdravotnictví. Nejatraktivnější nabídka českého Fordu se týká vozů kategorie DNR tedy doprava nemocných a raněných, což... celý článek »
Ceny motorové nafty a benzínu se v současnosti drží na relativně nízké úrovni, což do určité míry snižuje atraktivitu alternativního paliva CNG. Jeho ceny jsou oproti konvenčním palivům stabilnější a při poklesu... celý článek »
Poptávka po CNG jak pohonné hmotě se postupně zvyšuje a pokračuje tedy i zahušťování sítě plnicích stanic. Společnost RWE například hodlá v letošním roce otevřít minimálně dvanáct nových stanic. Ty budou vznikat... celý článek »
Značka Hyundai je dnes globálně respektovaným hráčem automobilového trhu. Důvod je jasný a zřejmý: na rozdíl od dob, kdy její nabídce dominovaly alespoň pro evropské trhy nepříliš atraktivní modely, má dnes... celý článek »
Výběrové řízení Kofoly na „Full servis operativní leasing“ vyhrála společnost Business Lease, která nyní oficiálně předala Kofole poslední vozidlo jejího vozového parku. Celkem se jedná o 103 vozů značky Škoda Fabia... celý článek »
Škoda už nějaký čas hovoří o SUV ofenzívě a nyní poprvé mění slova ve veřejné činy. Uvolnila totiž první designové skici nového konceptu VisionS, který je předobrazem SUV střední velikostní kategorie. Podle... celý článek »