iFLEET » Aktuality » Fleet manažer » Zlatá koruna novým partnerem Tour de Fleet 2017
Novým partnerem Tour de Fleet 2017 se stala Zlatá koruna, respektovaná anketa o nejoblíbenější finanční produkty s dlouholetou tradicí. Zlatá koruna je současně i důvěryhodnou platformou pro srovnávání finančních produktů na trhu, která se těší mimořádné popularitě.
Časopis FLEET a jeho další produkty, zejména Tour de Fleet a Fleet Awards, s potěšením oznamují rozšíření portofilia prémiových mediálních partnerů o značku Zlatá koruna. Vítáme příležitost výrazněji oslovit významný bankovní a finanční sektor v oblasti fleet managementu. Uvědomujeme si, že jedná o ekonomicky nejfundovanější cílovou skupinu - o to větší výzva to pro nás je. Těšíme se na společné projekty, které bychom chtěli v budoucnu realizovat.
Právě nyní máte možnost hlasovat v anketě Zlatá koruna ZDE.
O projektu:
ZLATÁ KORUNA soustřeďuje na svých stránkách nabídku finančních produktů od převážné většiny poskytovatelů finančních služeb. Zlatá koruna tak představuje jakési Zlaté stránky finančních produktů. Tyto stránky vám pomohou orientovat se v současné nabídce na trhu a zvolit takový produkt, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům a potřebám.
Na Zlaté koruně máte nejen možnost jednotlivé produkty navzájem porovnávat, ale ověřit si rovněž, jak produkty hodnotí odborníci i široká veřejnost v rámci prestižní soutěže Zlatá koruna. Tím jsou tyto stránky oproti jiným jedinečné a výjimečné. Soutěž Zlatá koruna je od roku 2003 respektovaným měřítkem kvality finančních produktů na českém trhu a to, jak produkty hodnotí renomovaní odborníci, může být pro vás cennou informací.
Samotný název Zlatá koruna je velmi přiléhavým symbolickým označením pro finanční produkty, které prokazují punc kvality a patří k nejlepším na trhu. Takto již řadu let toto ocenění vnímá veřejnost i odborníci a lze je považovat za zavedenou značku.
Zlatá koruna je specificky českým fenoménem. Tím, že jde o soutěž otevřenou pro všechny finanční společnosti, má pevná pravidla a produkty hodnotí nezávislí odborníci, je v současných podmínkách finančních trhů zcela ojedinělá.
Zlatá koruna je výjimečná i díky počtu hodnotitelů - odborníků sdružených ve Finanční akademii. Finanční akademie má kolem 350 členů. Je to velice reprezentativní zastoupení ekonomických odborníků, publicistů a zástupců akademické sféry.
Kromě odborníků sdružených ve Finanční akademii hodnotí v soutěži Zlatá koruna v samostatné anketě finanční produkty také široká veřejnost.
Zlatá koruna je oproti jiným soutěžím zcela ojedinělá, neboť hodnotí veškeré produkty z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a ostatních finančních služeb, které jsou určeny tzv. retailovým zákazníkům (fyzické osoby). Od roku 2004 bylo hodnocení rozšířeno o produkty pro malé a střední podnikatele, kteří představují významný segment na finančním trhu.
Od roku 2007 (5. ročník) jsou vyhlašovány nad rámec základních produktových kategorií, kterých je nyní 14, dvě hlavní ceny - Novinka roku a Cena veřejnosti. Od roku 2008 je jako hlavní cena vyhlašována také Cena podnikatelů pro nejlepší finanční produkty pro malé a střední podniky.
O Novince roku hlasují členové odborné poroty - Finanční akademie. Nominovány mohou být pouze produkty, jež byly uvedeny na český trh v průběhu posledního roku. Cílem je ocenit nové inovativní produkty, které výrazně přispívají k rozvoji českého finančního trhu.
V Ceně veřejnosti rozhodují svým hlasováním sami klienti o tom, které produkty napříč všemi kategoriemi považují za nejlepší. Hlasování probíhá ve dvou kolech. V prvním nominačním kole je možné prostřednictvím serveru www.zlatakoruna.info nominovat jakýkoli finanční produkt, který je v dané chvíli dostupný na českém trhu. Dvacet produktů s největším počtem nominací postupuje do druhého kola, v němž se hlasuje kromě internetu také prostřednictvím SMS zpráv.
V Ceně podnikatelů se produkty nenominují a hlasování probíhá v jednom kole prostřednictvím serveru www.zlatakoruna.info.
Kompletní výsledky Zlaté koruny jsou zpravidla vyhlašovány v červnu daného roku. Nejlépe hodnocené produkty v každé kategorii, které na základě obdrženého počtu bodů od hodnotitelů obsadí první, druhé a třetí místo, získávají ocenění v podobě Zlaté, Stříbrné a Bronzové koruny.
Od roku 2007 se pravidelně konají Fóra Zlaté koruny, která reagují na aktuální otázky a problémy z oblasti ekonomiky a financí. Tato diskusní setkání za účasti politiků a špičkových odborníků si vybudovala vysoké renomé a široký mediální ohlas. Mimořádnou odezvu získala Fóra Zlaté koruny tím, že se zaměřila na řešení klíčových otázek současné doby, především dopadům finanční a ekonomické krize a hledání cest dalšího ekonomického vývoje. Dnes patří Fóra Zlaté koruny k nejvýznamnějším a nejprestižnějším akcím tohoto druhu v České republice.
Řekli o Zlaté koruně:
„Zlatá koruna jak soutěží Zlatá koruna, tak svými Fóry Zlatá koruna výrazně přispěla k profesionalizaci a zkvalitnění finančního sektoru. A to nejen díky zvyšování informovanosti o nových trendech a možnosti sdílet či konfrontovat odborné názory, ale také v oblasti zlepšování finanční gramotnosti české populace a kvality konkurenčního prostředí na českých finančních trzích. V tomto ohledu Zlatá koruna přispěla k růstu a rozvoji celé české ekonomiky.“
Prof. Ing. Jan Švejnar, Ph.D., ekonom,
CERGE-EI
„Zlatá koruna se více než deset let zapojuje do úsilí o zvyšování finanční gramotnosti, která je klíčová při volbě těch nejlepších finančních řešení pro konkrétní potřeby jednotlivých klientů. Zároveň představuje on-line snad nejširší nabídku finančních produktů téměř všech finančních institucí v České republice.“
Ing. Pavel Řehák, MBA, generální ředitel,
Česká pojišťovna
„Máme tendenci, že významné společenské akce v zahraničí vyzdvihujeme a oceňujeme více než ty domácí. Tak nám i poněkud uniká, že pravidelně pořádaná odborná finančně ekonomická Fóra Zlaté koruny mají standard špičkových sympozií světových.“
prof. Ing. Valtr Komárek, DrSc., ekonom a prognostik
„Zlatá koruna je platforma s takovým renomé, že už je možné říci, že kdo na Zlaté koruně nikdy nebyl jako divák nebo řečník, ten v české ekonomické kotlině téměř neexistuje.“
Ing. Mojmír Hampl, MSc., PhD.,
viceguvernér ČNB